Sejas un ķermeņa kosmētika

Academie

Kompānija Academie piedāvā premium-klases profesionālo kosmētiku sejas un ķermeņa kopšanas procedūrai. Academie zinātniskās pētniecības laboratorijā pastāvīgi izstrādājas jaunas krēmu formulas un citi profesionālie produkti, kas atrisina praktiski jebkuras ādas problēmas. Kompānija bik gadu rada līdz 20 jaunus kosmētikas produktus skaistumkopšanas saloniem un individuālai kopšanai. Kompānijā Academie ražots vairāk nekā 200 produkti, kurus izmanto visas mūsdienīgas kosmetoloģiskās procedūras skaistumkopšanas salonos.

ERICSON

Kompānija ERICSON viena no pirmajām kosmētikas kompānijām, kura uzsaka plaši izmantot biotehnoloģiskās metodes lai izveidotu aktīvās kosmētiskas sastāvdaļas. Unikālu sasaldēto serumu jau daudzus gadus izmanto kā atjaunojošo un stimulējošo līdzekļi pret ādas novecošanu. Šo unikālo sejas un ķermeņa kosmētikas produktu ražošanā izmanto dziļo saldēšanas metodi, kas ļauj saglabāt galveno komponentu augstu aktivitāti un pilnīgi atteikties no konservantu izmantošanas.

BIOLOGIQUE RECHERCHE

Zinātniskā pieredze, personāla profesionāla kompetence un farmācijas kvalitātes standarti nosaka Biologique Recherche produkcijas vadību un panākumus gūšanu. Biologique Recherche - starptautiskais zīmols un ir pārstāvēts 35 valstīs. Visas Biologique Rechere preparātu ekskluzīvas formulas tik izstrādātas uz augstkvalitatīvu ingredientu pamatā (augu un dzīvnieku izcelsmes ekstrakti), bez konservantiem un mākslīgam smaržvielām. Produktu sastāvdaļas tiek izvēlētas tāda veida, ka pēc procedūras Jūsu ada izskatīsies ka pēc plastiskas procedūras.

GUINOT

Sejas kopšana katrai sievietei, sasniedzot tūlītējus rezultātus pamatojoties uz individuālajiem skaistuma mērķiem – tāda ir jau 50 gadus, svarīgāka misija zīmolam GUINOT. Savu produkciju kompānija GUINOT piedāvā 14 000 skaistumkopšanas salonos, 70 valstīs visā pasaulē. Uzņēmumā vadoša pozīcija - ciešā sadarbībā, kas balstās uz ciešu partnerattiecību starp GUINOT un profesionāļiem kosmetologiem. Visu GUINOT produktu ražošanas procesi tiek nodrošināti saskaņā ar stingru drošības noteikumu ievērošanu vides aizsardzības jomā.

Medik8

Kosmētiskas līnijas Medik8 ražošana tika uzsākta Lielbritānijā 2008.gadā. Medik8 – medicīnas un kosmētikas sintēze, kas kļuva par pamatu visai produkcijai. Produkta Medik8 sastāvdaļas pamata komponenti - C vitamīns, A vitamīna skābes AHA un BHA , peptīdi , retinols, šūnu augšanas faktors, saules aizsardzības sastāvdaļas - palīdz sasniegtu labāko rezultātu. Kosmētika Medik8 nesatur parabēnus, sulfātus un sārmu sastāvdaļas.

DARPHIN

Kompānijas DARPHIN skaistumkopšanas produkcija balstās uz zinātni par aromātiem, labsajūtu un izmeklētu sastāvu. Aromterapijas brīnišķā iedarbība apvienojumā ar kosmētikas un dermatoloģijas inovācijām, katrā DARPHIN produktā iezīmē īpaši izvēlētos ekstraktus un esences no jaukākajiem aromātiskajiem augiem. Kompānija DARPHIN tic, ka "justies skaistai" un "izskatīties skaistai" ir viennozīmīgi saistīti jēdzieni, tādēļ katrs DARPHIN produkts ir izstrādāts, lai stimulētu Jūsos prieku un labsajūtu.

HISTOMER

HISTOMER profesionālā kosmētika sejas un ķermeņa estētisko problēmu risināšanai. Katra HISTOMER produktu sērija orientēta dažādu ādas tipu specifisku problēmu risināšanai, pietam nodrošinot neatņemamu kopšanu – mitrināšanu, pretnovesošanās kopšanu, atjaunošanu, SPF aizsardzību un nepieciešamo ādas mirdzumu.

JANSSEN Cosmetics
JANSSEN cosmetics - profesionālā kosmētika sejai un ķermenim, pretnovecošanās terapija, SPA terapija, ādas kopšana vīriešiem, augļskābes, piederumi.
JANSSEN cosmetics kopš 1990 gada, strādājuši lai izveidotu ādas kopšanas sistēmu, kas balstītos uz daudzpusīgu, ļoti efektīvu, ar efektīvām aktīvajām substancēm. Izaicinājums bija sasniegt pārbaudāmus rezultātus un tādejādi uzlabojot ādas profilu.
Pirma balinošā kosmētikas līnija WHITE SECRETS ātri ieguva popularitāti, Janssen Cosmeceutical reputācija ātri izplatījās. Kopš 1995 gada, produktu līnija tika pārdēvēta par JANSSEN COSMECEUTICAL . Nenācās ilgi gaidīt līdz tika izveidotas citas produktu līnijas specifiskām ādas vajadzībām. Gadu gaitā, kopjošās līnijas ar īpašajām aktīvajām substancēm dažādiem ādas tipiem tika attīstītas ļaujot kosmētiķiem sniegt viņu klientiem individualizētas procedūras un palīdzot sasniegt labu efektivitāti.
Pēdējo 15 gadu laikā kompānija JANSSEN cosmetics ir pastāvīgi attīstījusies un augusi. Tagad JANSSEN cosmetics pārdod savu kosmētiku 75 valstīs visos kontinentos. Patreiz JANSSEN cosmetics piedāvā 115 dažādus mazumtirdzniecība un 135 profesionālos produktus, kas paredzēti skaistumkopšanas profesionāļiem.
Natinuel
Jauna kosmētikas Natinuel paaudze ir nopietns papildinājums estētikas problēmu uzlabošanai. Tas ir metodes un līdzekļi, kas ļauj «apstādināt laiku», dod iespēju labāk aizsargāt ādu, saglabāt tās funkcionalitāti.
Natinuel koncepcija - tie ir pēdējie zinātnes atklājumi, efektīvas metodes un preparāti, izstrādāti ar īpaši augstām tehnoloģijām ar mērķi sasniegt maksimālo efektu sejas un ķermeņa ādas atjaunošanā, izlabojot cilvēka ārienes defektus, veidojot skaistu un harmonisku tēlu.
ALGOLOGIE
Algologie piedāvā unikālas un ekskluzīvas procedūras, izmantojot dabiskus jūras produktus ādas kopšanai. Produkcija bagātināta ar minerālvielām, palīdz līdzsvarot organisma dzīvības funkcijas. Algologie apvieno aromterapijas priekšrocības ar minerālvielām - 4 veidu vannas ar jūras ekstraktiem.
Algologie sasniegumi pēc 30 gadiem:
•Rūpīga atlase no labākajiem jūras aktīvām vielām ar pierādītu efektivitāti;
•Produkti ar neticami vieglu un patīkamu konsistenci;
•Redzamie un ilgstoši rezultāti.
EZOTERIKA
Kompānija EZOTERIKA tika dibināta ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un tā pamatprincipus, Holistiskās medicīnas prraktikas, aktīvo zinātniski - pētniecisku darbu un augstvērtīgas ekoloģiskas produkcijas izplatīšanu Baltijas teritorijā. Tikai augstvērtīga prece un tās piegādātāja garantija - tāds ir mūsu darba pamatprincips.
Kompānija EZOTERIKA piedāvā plaša asortimenta ājurvēdisko produkciju, ekoloģiski tīrus pārtikas produktus, bio piedevas, aromprodukciju, ārstniecisko kosmētiku, kas ļaus arī maksimāli apmierināt pasūtītāju vēlmes.
ROKSANA BALTIC
ROKSANA BALTIC mērķis - palīdzēt ikvienam profesionālim orientēties piedāvājumu klāstā estētiskās medicīnas jomā un izdarīt pareizo izvēli. Augstas kvalitātes filozofija un individuāla pieeja, modernas tehnoloģijas un dabas harmoniju apvienoti kopā, lai sasniegtu šo mērķi. Mūsu uzdevums - kļūt par saikni starp profesionāli un klientu. Dabiskums, cienīga attieksme, fizioloģijas izpratne un labāko pieeju izvēle – viss, ko katrs sagaida no sava izskata.
ROKSANA BALTIC piedāvā ķīmiskās pīlinga līniju SCULPTURA PEEL un ProAntox Peel, injekcijas ar hialuronskābi priekš biorevitalizācijai IAL - SYSTEM un IAL - SYSTEM ACP

Swiss Line

Swiss Line ir revolucionārs, pretnovecošanās Šveices ādas kopšanas zīmols, kas paredzēts kā plaša patēriņa, tā profesionālai lietošanai. Tas apvieno šūnu terapijas mantojumu, paramedicīnisko pieeju skaistumam un inovācijas tieksmi. Visi Swiss Line produkti tiek izstrādāti un ražoti Šveicē saskaņā ar augstākajiem Šveices kvalitātes standartiem. Mūsdienās Swiss Line pazīst kā Šveicē radītu pretnovecošanās un pretgrumbu zīmolu. Visu Swiss line kosmētikas formulu dermatoloģiskā un oftalmoloģiskā drošība ir klīniski pārbaudīta.

Neovita

NEOVITA - VĀCU NATURĀLĀ KOSMĒTIKA BEZ KONSERVANTIEM!

NEOVITA COSMETICS (Vācija) jau vairāk kā 45 gadus veiksmīgi veic intensīvus pētījumus kosmētisko līdzekļu radīšanā, kas rūpējas par matu un ādas veselību, nesaturot jebkādus konservantus.

Mūsdienu civilizācijas dažādu negatīvu procesu rezultātā cilvēki paliek arvien jūtīgāki apkārtējās vides ietekmē.

Pateicoties Zingera fiziskās konservācijas metodei NEOVITA COSMETICS produkcija ir absolūti brīva no jebkāda veida konservantiem, kas negatīvi ietekmē uz epidermas mikrofloru.

Konservāijas procedūra ļauj ilgstoši atbalstīt ūdens dabiskās īpašības, kas tiek iegūts ar speciālu putu uzglabāšanas tehnoloģiju speciālos konteineros. Absolūti hermētisks dozators aizsargā tā saturu no apkārtējās iedarbības.

Putu tehnoloģijas NEOVITA COSMETICS nodrošina augstu efektivitāti. Sistēmas sastāvdaļas ir vienmērīgi sadalītas katrā maigo putu burbulītī. Tas garantē, ka sastāvdaļas īpaši ātri tiek ādā un nekavējoties rada efektīvu rezultātu.

Absolūts jebkādu konservantu trūkums nodrošina produkcijas nekaitīgumu un labu saderību ar ādu. Produkcija neizmanto papildus vielas, tādas kā mākslīgie krāsotāji, PEG-emulgatori, konservanti, minerālu un silikonu eļļas.

Nimue

1994.gadā, Dienvidāfrikā, slaveni eksperti kosmētikas zinātņu pētijumu jomā - profesors Aubrey Parsons un doktors Fernando Bouffard izstrādā pirmos Nimue zīmola produktus.

Terapeitiskās formulas nodrošina optimālu farmaceitisko barības vielu koncentrāciju, augstvērtīgus antioksidantus un fitopreparātus, peptīdus un citas spēcīgākās aktīvās sastāvdaļas - tieši tajos reģionos, kur to darbība ir visvajadzīgākā - ādas iekšējos slāņos, tās veselības un ārējā izskata uzlabošanai.

Nimue tiek globāli cienīts par tā līdzekļu klasifikācijas koncepciju četru ādas tipu kopšanai: Ekoloģiski bojātai ādai, Hiperpigmentētai, Problemātiskai un Jūtīgai ādai; kā arī par unikālu filosofiju, balstītu uz četriem ārstniecības principiem: Atjaunināšana, Atjanošana, Antioksidēšana un Aizsardzība no Saules.

Guam

Guam kosmētiskā līnija - tā ir profesionālā kosmētika no Itālijas, kas ir izstrādāta ņemot vērā metabolisma procesa īpašības, ādas un visa ķermeņa kopumā individuālās īpašības. Par Guam kosmētikas un talassoterapijas īpašībām liecina vairākas klientu pateicības un atsauksmes. Anticelulīta un ķermeņa kopšanas līdzekļi pelna panākumus lielākajos skaistuma kopšanas salonos. Guam kosmētikas galvenais rezultativitātes noslēpums ir brūno ūdenszāļu ekstrakts, kā sastāvs tika izstrādāts Lacote laboratorijā 1986.gadā. Ekstraktu komplekss ļauj atrisināt ne tikai celulīta un ādas novecošanās problēmas, bet novērš dažus tās defektus, kā arī palīdz dažādu ādas slimību terapijā.

Zein - Obagi

Pasaulslavenais ārsts-dermatalogs un zinātnieks, medicīnas doktors Zein Obagi, būdams medicīnas direktors uzņēmumā ZO Skin Health, Inc., atblid par jaunu ādas kopšanas produktu, terapeitisko programu un procedūru izstrādi, kas veicina ādas atveseļošanos. Bez tam, dr. Obagi ir sertificēts dermatologs, kas praktizējas Beverly Hills (Kalifornija) un ir mācību lekciju autors.

1983.gadā dr. Obagi pirmo reizi definēja paradigmu "Ādas veselība", ieseniedzot pasaules dermatoloģiskajai un estētiskajai kopienai jaunu ādas problēmas korekcijas koncepciju. Viņš piedāvāja koncentrēt spēkus atjaunot un saglabāt ādas skaistumu un veselību šūnu līmenī. Dr. Obagi izveidoja un ieviesa tirgū ārstniecisko ādas kopšanas līdzekļu brendu, kas saņēma pasaules atzinumu.

Histolab

Korejiešu uzņēmums HISTOLAB ir izstrādājis jaunāko hipolergēno kosmētisko aparātu līniju uz augu un placentas cilmes šūnu preparātu pamata.

Unikāla cilmes šūnu, liposomālu preparātu iegūšanas tehnoloģija ļauj nodrošināt ne tikai kvalitatīvu augu ekstraktu aizsardzību, bet arī atbrīvot tās pēc ādas absorbcijas, noslēdzot šīs šūnas liposomās - droši piegādājot elementus dziļi dermālajās kārtās.

Īpašu uzmanību pelnījusi lāzerprocedūru preparātu grupa, jontoforēze un krioelektroforeza, kas dodiespēju ātri atjaunot ādu, paātrinot reģenerāciju un ļaujot iegūt nepārspējamus rezultātus medicīniskajā aparātkosmetoloģij ārstēšanai, atjaunināšanai un novecošanās profilaksei.

Skin Up

Skin up - nākotne jau ir pienākusi... Izsmidzināmas bioloģiski aktīvās vielas.

Skin up ir jaunākās paaudzes elektronisks līdzeklis, kas spējīgs iedarboties uz ādu nododot tai ar ultraskaņas mikroierīces palīdzību vajadzīgos mikroelementus, saglabājot ādu lieliskā stāvoklī un, pats galvenais, palēnina tajā hrono un fotonovecošanās procesus.

Skin Up tehnoloģija izsmidzina ūdens daļiņas un veicina to ātro iekļūšanu ādā, paaugstina to uzsūkšanas spēju, kas uztur jaunu izskatu un ādas tvirtumu. Lielisks sabiedrotais cīņā ar ādas atūdeņošanos.

  • Tiešā iedarbība uz ādas ar kosmētiku, nebojā meikapu
  • Nodrošina īpaši dziļāku un ātrāku iekļūšanu ādā, nekā jebkurš krems.

Ir 4 varianti:

  • atjaunojošs komplekss, mitrināšana, atjaunošana un antioksidācija
  • iedeguma paātrināšana;
  • anti akne;
  • enerģija un aizsardzība ādas tonusa pastiprināšanai un uzlabošanai.
Fillervit

Fillervit: biorestrukturizācija, biostimulācija, liftings.

Jaunā preparātu paaudze dermas biostimulācijai un biorestrukturizācija uz mikromolekulārās hialuronskābes bāzes, oligosaharīdu fragmentu veidolā (20 - 38 disaharīdu), kuru lietošanas mērķis ir bioloģisko funkciju aktivizācija mūsu ādā.

FillerVit grupu preparāti ir pārstāvēti ar sekojošiem produktiem:

  • FillerVit B (gados jauniem klientiem, ādas mitrināšanai, "zosu ķepiņu" un acu zonas "maisiņu" novēršanai, ādas krāsas uzlabošanai)
  • FillerVit R (spēcīgs ādas hermētiķis )
  • FillerVit Ox (cīņa ar pigmentu plankumiem, kuperozes ārstēšana un profilakse)
  • FillerVit C (momentāns ligtings, tonusa paaugstināšana un ādas tvirtums, antioksidanta aizsardzība)

Preparātam FillerVit nav nepieciešama anestēzija vai rehabilitācija! Papulas pēc injekcijām izvadās pāris stundu laikā, kā arī daži FillerVit līnijas preparāti tiek ievadīti intamuskulāri, bez sekām.

Tāpēc tas ir daudz ērtāk un efektīvāk!!!

Procedūru viegli pārnes un tas neatņem daudz darba laika klientam un dod lielisku rezultātu!

Kurss parasti sastāda 4-6 procedūras 1 reizi 2 nedēļās.